Ćwiczenia na drugi podbródek

Ćwiczenia na drugi podbródek

Jeśli chcesz stonować swój drugi podbródek, musisz wykonywać ćwiczenia, które pracują mięśnie szczęki. To pomoże powoli spalić tłuszcz z podwójnego podbródka. Spróbuj również żuć gumę. Ruch żucia wprawia w ruch mięśnie szczęki, a to pomoże spalić tłuszcz z podwójnego podbródka. Możesz również spróbować ćwiczeń całego ciała, aby tonować swój dolny podbródek i promować ogólny stan zdrowia.

Fish Face

Ćwiczenia na drugi podbródek to świetny sposób na pozbycie się podwójnego podbródka. Ćwiczenia będą celować w tkankę tłuszczową pod brodą. Będą napinać skórę i pomogą wyeliminować fałdy, które sprawiają, że podbródek wygląda nieapetycznie. Zazwyczaj wykonuje się je przez siedem do dziesięciu minut dziennie.

Kluczem do dobrych rezultatów jest zachowanie konsekwencji i unikanie pomijania ćwiczeń. Staraj się ćwiczyć trzy do czterech dni w tygodniu. Możesz wykonywać te ćwiczenia przed lub po swoim głównym treningu. Kluczem jest utrzymanie postawy i unikanie poruszania głową podczas ćwiczeń. Ćwicząc te ćwiczenia regularnie, zobaczysz zauważalną poprawę w swoim podbródku.

Ćwiczenia na drugi podbródek mogą być również pomocne, jeśli rozwinął się u Ciebie fałd skóry pod brodą. Te fałdy skóry mogą powodować, że wydajesz się starszy niż jesteś w rzeczywistości. Fałdy te mogą być spowodowane różnymi rzeczami, w tym nadmierną wagą i związanymi z wiekiem zmianami w mięśniach i skórze twarzy.

Jednym z ćwiczeń, które działa na drugi podbródek jest odchylanie głowy do tyłu. W tym ćwiczeniu odchylasz głowę do tyłu i układasz usta tak, jakbyś kogoś całowała. To rozciągnie mięśnie szyi i obszar pod brodą. Wykonuj je przez co najmniej trzydzieści powtórzeń, aby zobaczyć rezultaty. To ćwiczenie może pomóc Ci uzyskać idealny kształt twarzy.

Oval Face

Jeśli kiedykolwiek myślałaś o pozbyciu się podwójnego podbródka, nie jesteś sama. Istnieje szereg ćwiczeń, które możesz wypróbować, a które pomogą Ci pozbyć się tego problemu. Wiele z tych ćwiczeń polega na odchyleniu głowy do tyłu i ułożeniu ust jak do pocałunku. To ćwiczenie pomaga rozwijać mięśnie szyi, które następnie sprawią, że Twój wyświetlacz będzie wydawał się gładki i elastyczny.

Częstą przyczyną powstawania drugiego podbródka są związane z wiekiem zmiany w skórze szyi. Z wiekiem skóra traci elastyczność i staje się cieńsza. Z wiekiem skóra traci również włókna kolagenowe. Nieodpowiednie nawilżenie i zaniedbanie pielęgnacji skóry szyi może również przyczynić się do pojawienia się drugiego podbródka. Inną przyczyną problemu jest zła postawa ciała.

Jednym ze sposobów na pozbycie się problemu jest zastosowanie naparu z szałwii. Możesz użyć wywaru lub wacika nasączonego naparem na ten obszar. Kompres powinnaś stosować przez około dwie minuty. Idealnie byłoby, gdybyś zrobiła ośmiodniowy kurs okładów.

Innym sposobem na pozbycie się drugiego podbródka jest uprawianie gimnastyki. Ćwiczenia te są świetnym sposobem na tonizowanie skóry w okolicach podbródka. Można je wykonywać o każdej porze dnia, ale najlepszym czasem na ich wykonywanie jest poranek. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, powinnaś wykonywać je trzy do czterech razy w tygodniu.

Guma do żucia

Niektórzy ludzie przysięgają na gumę do żucia, aby zminimalizować drugi podbródek. Akt żucia gumy może napiąć mięśnie podbródka i tonizuje skórę. Pomaga również utrzymać zdrowe zęby. Tylko upewnij się, aby znaleźć gumę, która nie zawiera sztucznych słodzików. W ten sposób unikniesz wszelkich zagrożeń dla zdrowia.

Guma może być bardzo pomocna w kształtowaniu linii szczęki, ale nie da Ci natychmiastowych rezultatów i potrzeba trochę czasu, aby uzyskać efekt. Ponadto niektóre gumy mogą zagrażać zdrowiu jamy ustnej, powodując problemy stomatologiczne. Dlatego ważne jest, aby dokładnie czytać etykiety przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniej gumy do żucia na drugi podbródek.

Dostępnych jest wiele rodzajów gum do żucia. Niektóre są bardziej intensywne niż inne. Inne zawierają cukier lub mają inną teksturę. Jeśli masz wrażliwą szczękę, możesz chcieć wybrać coś, co nie zawiera cukru lub jest wegańskie. Guma do żucia pomaga ujędrnić linię szczęki i jest bezpieczna dla większości ludzi.

Guma do żucia wzmocni również mięśnie wokół Twojej szczęki. Dzięki temu uzyskasz bardziej kwadratową i szerszą linię szczęki. Ale pamiętaj, że żucie gumy nie pozbędzie się podwójnego podbródka, jeśli nie schudniesz również na twarzy. Oprócz żucia gumy, powinieneś również rozważyć spożywanie większej ilości owoców i warzyw oraz chudego białka, pełnych ziaren i zdrowych tłuszczów.

Używanie piłki tenisowej

Używanie piłki tenisowej w ćwiczeniach na drugi podbródek może pomóc Ci w tonowaniu mięśni pod brodą i utracie tłuszczu pod szczęką. Ćwiczenia te działają na mięsień platysma, który biegnie od szczęki do szyi. Podczas wykonywania tego ćwiczenia należy trzymać usta nad zębami, jednocześnie obracając kąciki ust w dół. Możesz powtarzać ten proces tyle razy, ile jest to konieczne, aby tonizować mięśnie.

Innym ćwiczeniem ukierunkowanym na mięsień platysma jest rolowanie głowy. Pracuje ono na mięśnie pod brodą, a także na skórę, która ma nierówną strukturę. Aby wykonać to ćwiczenie, połóż się na plecach i unieś brodę w kierunku klatki piersiowej. Należy utrzymać tę pozycję przez około pięć sekund, a następnie zwolnić. Powtarzaj to ćwiczenie przez co najmniej dziesięć razy. Nie będzie to natychmiastowy cud, ale może pomóc w tonowaniu podbródka.

Kolejne ćwiczenie z piłką tenisową celuje w luźne mięśnie wokół szyi i obszaru twarzy. Ten trening będzie tonować mięśnie i zmniejszyć wygląd podwójnego podbródka. Możesz użyć piłki tenisowej lub jakiejkolwiek innej miękkiej piłki, która ma dziesięć cali średnicy. To ćwiczenie może być wykonywane codziennie i może pokazać zauważalne wyniki w tak krótkim czasie, jak miesiąc.

Stosowanie aplikatora podbródkowego

Stosowanie aplikatora podbródkowego to świetny sposób na leczenie podwójnego tłuszczu podbródkowego bez operacji. Urządzenia te posiadają funkcję chłodzenia, dzięki czemu można się zrelaksować podczas pracy nad redukcją nadmiaru tłuszczu pod brodą. Aplikator jest umieszczany pod brodą, a ciepło jest kierowane do tłuszczu podbródkowego. Zabieg ten może wyeliminować tłuszcz z tego obszaru nawet o 24 procent.

Ten rodzaj aplikatora został zaprojektowany tak, aby precyzyjnie celować w tłuszcz w okolicy podbródka bez dotykania pobliskich naczyń krwionośnych lub nerwów. Aplikator był rygorystycznie testowany podczas badań klinicznych, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność. Z tego powodu czas zabiegu jest inny niż w przypadku innych rodzajów aplikatorów do ciała.

Zabieg CoolSculpting jest jedną z najpopularniejszych opcji leczenia podwójnych podbródków. W przeciwieństwie do chirurgii laserowej, nie wiąże się z igłami i może być wykonywany na wielu obszarach. Zabiegi CoolSculpting są bezpieczne i skuteczne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i mają szereg korzyści. Procedura jest nieinwazyjna, szybka i nie wymaga przestojów.

Aplikator do podbródka, który celuje w tłuszcz podmentalny, może być również pomocny w leczeniu podwójnych podbródków. Ta procedura zatwierdzona przez FDA daje klientom smukły profil i jest doskonałym sposobem na zwiększenie pewności siebie.

Używanie ustnika

Używanie ustnika w obszarze drugiego podbródka może być skutecznym sposobem na poprawę wyglądu. Urządzenia te mogą pomóc w konturowaniu dolnej części twarzy i zwalczaniu wyglądu podwójnego podbródka. Mogą one pomóc w osiągnięciu celu, jakim jest szczuplejszy i jędrniejszy wygląd w zaledwie trzy minuty dziennie. Są wygodne i łatwe w użyciu, a także mogą być skuteczne w walce z oznakami starzenia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *